г. Киев, Красноткацкая, 28         ​ Тел:      (097) 138 8043    (093) 122 3906   (044) 292 2686

ПРИВЕТ

ДРУЗЬЯ!

Се­го­д­ня у мно­гих есть до­ма­ш­ние жи­во­т­ные, ко­то­рые при­но­сят их вла­де­ль­цам ра­дость, те­п­ло, вни­ма­ние и за­ме­ча­те­ль­ное на­стро­е­ние.

К со­жа­ле­нию, жи­во­т­ные не мо­гут по­жа­ло­вать­ся на бо­ле­з­ни, не мо­гут по­п­ро­сить о по­мо­щи и ска­зать, где у них бо­лит. Они по­л­но­с­тью до­ве­ря­ют се­бя и свою жизнь сво­е­му хо­зя­и­ну и по­л­но­с­тью за­ви­сят от не­го.

По­то­му то­ль­ко Вам ре­шать, как дей­с­т­во­вать в та­ких си­ту­а­ци­ях - за­ни­мать­ся са­мо­ле­че­ни­ем или же об­ра­тить­ся за ква­ли­фи­ци­ро­ван­ной по­мо­щью к профессионалам ве­те­ри­на­р­ной ме­ди­ци­ны.

Спе­ци­а­ли­с­ты  на­шей кли­ни­ки VETPULSE все­ми си­ла­ми по­с­та­ра­ю­т­ся ве­р­нуть Ва­ше­му лю­би­м­цу от­ли­ч­ное са­мо­чув­с­т­вие.

НАШИ  УСЛУГИ

 

ПРОФІЛАКТИЧНІ ЗАХОДИ

є задатком здоров'я в майбутньому, тому ми з радістю готові надати такі послуги як щеплення вакцинами європейскої якості, оформлення ветеринарного паспорта міжнародного зразку та чіпування за стандартами ЄС та України, профілактика екто-  та ендозахворювань, консультації по утриманню, догляду та правильному харчуванню вашого улюблеця.

ДІАГНОСТИКА

Пропонуємо практично усі види діагностичніх послуг, а саме:

Лабораторну діагностику (загальний клінічний та біохімічний аналіз крові, ІФА та ПЦР, загальний аналіз сечі та калу, цитологічні та гістологічні дослідження, бактеріологічні та мікологічні дослідження),

ультразвукову діагностику (загальну - органів черевневої порожнини, сечостатевої системи та вагітності),

електрокардіографію серця  

ТЕРАПІЯ

Включає в себе клінічний огляд тварини, спілкування з власником та подальше ведення пацієнта на протязі всього часу хвороби  із використанням сучасних методів діагностики та лікування. Спеціалісти клініки широкого профілю, працюють у таких напрямках як  дерматологія, гастроенторологія, нефрологія, генікологія, пульмонологія, кардіологія, ортопедія,  ендокринологія та багато іншого!

ГРУМІНГ САЛОН

 

Надаємо послуги з купання та вичісування тварин, стрижки, тримінгу, підготовки до виставок, гігієнічні процедури (наприклад стрижка кігтів, видалення шерсті з вух), консультації грумера по догляду за шерстю.

ХІРУРГІЯ

Проведення широкого профілю оперативних втручань за допомогою сучасних засобів та методів.

Операції з кастрації, стерилізації, косметичної хірургії.

Лікування гнійно-запальних захворювань. Травматологія , ортопедія та багато іншого.

О

КЛИНИКЕ

ВЕТПУЛЬС – клініка ветеринарної медицини, що була заснована в  2010 році,

та здобула довіру у великої кількості власників дрібних домашніх тварин.

 

Запорукою нашої успішної роботи є високопрофесійний колектив лікарів ветеринарної медицини, що у повсякденній роботі застосовує свої теоретичні та практичні навики, а також веде постійне удосконалення професійного рівня, беручи участь у науково-практичних семінарах, ветеринарних конференціях та конгресах з метою впровадження іноваційних методів лікування та сучасних ветеринарних препаратів у ветеринарну практику.

 

Кожен працівник клініки ставиться з професіоналізмом та турботою до Вашого домашнього улюбленця.

 
 
 

ПІДГОТОВКА
К ПРИЁ
МУ

50% постановки діагнозу та подальших дій ветеринара з моменту звернення до клініки складає збір анамнезу, тобто розповідь власника про проблему з твариною. Тому дуже важливо зібрати якомога повнішу картину симптомів, постарайтеся згадати якомога більше інформації, правильно буде взяти з собою паспорт тварини з вакцінаціями та історію хвороб, можливо фото, відео або інше.

 1. Підготовка до аналізів крові – 8-12 годин голодної дієти, краще зранку.

 2. Підготовка до УЗД органів брюшної порожнини – 6-10 годин голодної дієти, а для зменшення кількості газу в шлунку і кишечнику рекомендується застосування симетикону та сорбентів за 1-2 дні до дослідження.

 3. Підготовка до УЗД сечостатевої системи – не мочитися 3-6 годин

 4. Підготовка до УЗД вагітності – проводиться не раніше ніж на 25-35 день після в'язки, а для діагностики життєздатності плодів на 40 - 60 день, не мочитися 2-6 годин.

 5. Підготовка до зішкрібів, бактеріалогічних та мікологічних дослідів – не оброблювати уражені ділянки шкіри 5-7 днів, не приймати антибіотики 10-14 днів.

 6. Підготовка до аналізу сечі – 5-20 мл (без наповнювача, піску, тощо), матеріал доставити протягом 1-3 години, або зберігати при температурі +4-+8 градусів 6-8 годин.

 7. Підготовка до аналізу кала – до 2 куб.см. (без наповнювача, піску, тощо), матеріал доставити протягом 1-3 години, або зберігати при температурі +2-+6 градусів 6-8 годин.

 8. Підготовка до анастезії – 8-12 годин голодної дієти.
   

За законом України лікар має право відмовити в прийомі тварини, що не щеплена від сказу. Для уточнення будь-яких питань краще зателефонувати черговому лікарю в ветеринарну клініку.

 

НАШ

АДРЕС

ВРЕМЯ ПРИЁМА
НАШ АДРЕС

г. Киев, Красноткацкая, 28

Email: vetpulse@gmail.com
Tel:  (044)-292 2686

(097)-138 8043

(093)-122 3906

9:00  - 21:00

без виходных

Ветеринарная клиника ВЕТПУЛЬС
Ветеринарна клініка
ВЕТПУЛЬС
Veterinary clinic
VETPULSE
Ветеринарная клиника
ВЕТПУЛЬС
СООБЩЕНИЕ
 • Facebook Social Icon
 • Twitter Social Icon
 • Google+ Social Icon

Отлично! Сообщение получено.